Euromaster Noktalarımızda İlave Lastik Garantisi!

Lastik Burada’dan aldığınız lastiğin marka ve modeli ne olursa olsun, ilave garantiniz olsun!

 • Tamiri mümkün olmayan hasarlar garanti altında.
 • Üstelik tamir edilebilir hasarlarda tamir ücreti Lastik Burada’dan.
 • Tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında, 1 yıllık ilave lastik garantisi için yeni lastik bedelinin %70’ini Euromaster karşılıyor.
 • Türkiye’deki servis geniş servis ağı ile, Euromaster ve Lastik Burada güvencesinde!

İlave lastik garantisi nedir?

İlave lastik garantisi, Euromaster servis noktalarımızda satılan markası ve modeli ne olursa olsun tüm binek lastikler için, fatura tarihinden itibaren 1 yıl boyunca geçerli olan, tamir edilemeyen lastik hasarlarını karşılayan bir lastik sigortası (lastik kaskosu) hizmetidir. Her lastik için bu ilave garantiden en fazla bir kez yararlanılabilir.

Bu hizmeti satın aldığınızda, tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında alacağınız 1 yıllık ilave lastik garantisi için yeni lastik bedelinin %70’ini Euromaster olarak biz karşılıyoruz. Üstelik lastiğinizin tamir edilebilir durumda olması halinde, lastik tamir ücreti de LastikBurada’dan!

Üretici garantisi ve ilave lastik garantisi arasındaki farklar nelerdir?

Üretici firmaların sunmuş olduğu ürün garantisi sadece üretim hatalarından kaynaklanan hasarları karşılarken, ilave lastik garantisi dış etkenlerden kaynaklanan çukura girme, kaldırıma çarpma veya sürtünme gibi nedenlerle oluşabilecek tamiri mümkün olmayan hasarları kapsayan, lastik sigortası (lastik kaskosu) benzeri bir hizmetidir.

Tavsiye edilen ilave lastik garantisi fiyat listesi:

4 adet lastik için 1 yıllık ilave lastik garantisi: 

13, 14 ve 15 jant lastikler için: KDV dahil 99 TL
16 ve 17 jant lastikler için: KDV dahil 149 TL
18 ve 19 jant lastikler için: KDV dahil 229 TL
20 jant ve üzeri ebattaki lastikler için: KDV dahil 419 TL

İlave lastik garantisinin geçerli olması için:

İlave lastik garantisinin geçerli olmasi için; Euromaster Servis Noktasının size iletmiş olduğu aktivasyon zarfında bulunan kart numarasıyla, fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde aktivasyon işlemini www.ermtr.com adresinden online olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde aktivasyon işlemi gerçekleştirilmemiş ilave garantiler geçersiz sayılır. Aktivasyon işlemine başlamak için bu linke tıklayın.

Lastik hasarı durumunda:

İlave garantili lastiğinizin hasarlanması durumunda; en geç 3 iş günü içinde ilave lastik garantisi hizmeti veren Euromaster Servis Noktasına gelmeniz gerekmektedir.

İlave lastik garantisi hizmeti veren Euromaster Servis Noktası yetkilileri öncelikle hasarlı lastiğinizi inceler. Hasarlı lastik tamir edilebilecek durumdaysa lastiğiniz tamir edilir. Üstelik lastiğinizin tamir edilebilir durumda olması halinde, lastik tamir ücreti de Euromaster’dan!

Tamir edilemeyecek durumda olan ilave garantili lastikler için; hasar talep formu (ilave lastik garantisi hizmeti veren Euromaster Servis Noktasından temin edilecektir) Euromaster Servis Noktası yetkilileriyle birlikte doğru ve eksiksiz olarak doldurulur. Euromaster Franchise Bölge Müdürü’nün formu onaylamasının ardından, araç plakası ve hasarlı lastik aynı karede birlikte görülecek şekilde arızalı lastiğin iki adet fotoğrafı, ilgili Euromaster Servis Noktası yetkilisi tarafından tr.info@euromaster.com adresine mail yoluyla gönderilir. Euromaster Türkiye en geç 1 hafta içinde arızayı onayladıktan sonra, 1 yıllık ilave lastik garantisi için yeni lastik bedelinin sadece için %30’unu ödeyerek hasarlı lastiğinizi yenilersiniz.

İlave lastik garantisi hizmeti veren, size en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

Kapsam dışı haller:

 • Fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde aktivasyon işlemi gerçekleştirilmemiş lastik hasarları
 • Lastiklerin yanlış kullanımından (off-road sürüş, araba yarışları gibi yüksek hız seviyelerine çıkılan sürüşler, kapana girme…vb) kaynaklanan hasarlar
 • Ticari taksilere yapılan lastik satışları
 • Euromaster servis noktası tarafından tamir edilebilen lastik hasarları
 • Lastiğe kasıtlı olarak verilen hasarlar
 • Üretici garantisi kapsamına giren hatalar sonucu oluşan hasarlar
 • Terör, vandalizm, yanma, sel, deprem gibi mücbir sebepler sonucunda oluşan hasarlar
 • Euromaster ilave lastik garantisi hizmeti veren Euromaster Servis Noktasından satın alınmamış lastikler
 • Euromaster Türkiye’ye ilave garantili lastiğe ilişkin hasara sebebiyet veren olay hakkında kasıtlı olarak yanlış bilgi gönderilmesi
 • İlave garantili lastiğe ait faturanın fotokopisinin ibraz edilememesi
 • Diş derinliği 3 mm’nin altında kalan lastikler
 • İlave lastik garantisi hasar formunun doldurulmamış olması ve ekleri  (araç üzerindeki hasarlı lastiğin araç plakası görünür olacak şekilde aynı karede çekilmiş 2 adet fotoğrafı ve ilave garantili lastiğe ait araç plaka bilgisi de içeren fatura) ile birlikte ibraz edilememesi
 • İbraz edilen fatura üzerindeki fatura numarası, araç plakası ve lastik özelliklerine ilişkin bilgilerin okunabilir olmaması veya faturanın sahte olması
 • Hasarın gerçekleştiği andan itibaren 3 iş günü içinde Euromaster Türkiye’ye bildirilmeyen lastik hasarları

 

İlave lastik garantisi 1 Ocak 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yalnızca www.euromaster.com.tr adresinde listeli Euromaster Servis Noktalarından yapılacak 4 adet otomobil, 4×4, hafif ticari lastik alımlarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. “İlave lastik garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar ve bir yıl geçerlidir. Her lastik için bu ilave garantiden en fazla bir kez yararlanılabilir. Belirtilen fiyatlar Euromaster Lastik ve Servis LTD. ŞTİ. tarafından tavsiye niteliginde ve bilgi amaçlıdır. Daha detaylı bilgi için size en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en yakın Lastik Burada şubesine ulaşmak için buraya tıklayınız.